2445/​29

Engelsk George III spillebord af mahogni i Shearton stil, plade med fordybninger til jetoner. 18. årh.s slutning. H. 75. L. 88. D. 44.

Pænt. Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Dette emne er udgået