2016/647
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Maskekomposition. Sign. E.J. 90, 15/80. Litografi i farver. Bladstørrelse 72×55. UIndrammet.
God original stand.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag