12027/​204

Et par nyrokoko armstole af mahogni. 19. årh.s midte. (2),

Enkelte ridser og mærker. Normal brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK