12004/148
Roy Lichtenstein, efter (f. New York 1923, d. sst. 1997)
Udstillingsplakat, Cow going abstract, Plura Edizioni, Milano 1985. Usign. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 33,5×99.
Håndteringsmærker som fremgår af foto.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag