1337/542
Gunnar Aagaard Andersen (f. Ordrup 1919, d. Munkerup 1982)
Parti fra Paris. Sign. Aagaard Andersen. Olie på lærred. 46×65.
Moderne kunst og design, 10. september 2013
Vurdering
Hammerslag
12 bud