2110/83
Havefigur af patineret kunststen i form af stående kvinde, kvadratisk sokkel. 20. årh. H. 82. Sokkel H. 20.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet. Enkelte revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. marts 2021
Vurdering
Hammerslag