2017/25
Thomas Sidney Cooper, dennes kreds, 19. årh.
Et par landskaber med græssende køer. Usignerede. Olie på lærred. Hver 47×85. (2).
Lærredet er dubleret. Krakeleringer og afskalninger. Retoucheringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. april 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud