2043/986
Jan Voss (f. Hamburg 1936)
Bernard Noël (f. Frankrig 1930)
“Le bat de la bouche”. Sign. Voss. Mappe med 11 litografier i farver samt digte. Bladstørrelse 25×16. Uindrammede.
Få håndteringsmærker. Den ydre del af selve mappen har nogle få folder.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag