1921/​1124

Thor Selzer (f. 1925, d. 1989)

Kravesmykke af forgyldt sterlingsølv. L. 17 cm. 1960–1970erne.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage.

Smykker, 22. maj 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag