2032/​539

Lise Malinovsky (f. København 1957)

“Parafrase Marstrand: Romer”, 1998. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 50×40.

Original stand.

Moderne kunst og design, 4. august 2020

Vur­dering

10.000–12.000 kr.

Hammerslag

15.000 kr.

15 bud

15.000 kr.
14.500 kr.
(Autobud) 14.000 kr.
14.000 kr.
13.500 kr.
13.000 kr.
(Autobud) 12.500 kr.
12.000 kr.
(Autobud) 11.500 kr.
11.000 kr.
10.500 kr.
(Autobud) 10.000 kr.
10.000 kr.
8.000 kr.
7.500 kr.