2032/539
Lise Malinovsky (f. København 1957)
“Parafrase Marstrand: Romer”, 1998. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 50×40.
Original stand.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud