2048/144
50 hollandske fliser af fajance, dekorerede i blå med arkitektur i landskaber. 19. årh. (50)
Større og mindre afslag. Afsklaninger. Brugsspor.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag