2440/249
Sæt på syv tallerkener af sterlingsølv, gadroneret fane. Quaker silver co, 20. årh. Vægt 586 g. Diam. 15,5 cm. (7)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
899542 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.