Hans Brasen (f. Hillerød 1849, d. København 1930)
To ænder på bredden af en sø. Sign. monogram. Olie på lærred monteret på lærred. Lysmål 15.5×22.
Retoucheringer langs kant. Behov for rensning.
846261 |