I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Opstilling med roser og forglemmigej. Usigneret. Olie på plade. 25×32.
Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 2047, 2020 nr. 58.
Behov for let overfladerensning. Retoucheringer. Mindre krakeleringer.
817787 | ||
818697 | ||
817787 |