2116/​1324

Gucci

“Bamboo Horsebit” taske af brunt læder og kanvas med gyldne beslag, to aftagelig hanke, et rum med to indvendige lommer og sort stof for. H. 27 x B. 45 x D. 9 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 21. april 2021

Vur­dering

2.000–3.000 kr

Hammerslag

1.200 kr

1.200 kr