2116/1324
“Bamboo Horsebit” taske af brunt læder og kanvas med gyldne beslag, to aftagelig hanke, et rum med to indvendige lommer og sort stof for. H. 27 x B. 45 x D. 9 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 21. april 2021
Vurdering
Hammerslag