1950/749
Et par små vaser af sterlingsølv. Udført og stemplet hos A. Michelsen. Med årskode O9=1964 og N9=1964. Samlet vægt 185 g. H. 14,3. (2)
Almindelig brugspatina, herunder nogle overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud