12118/​272

Danecastle

Højdejustérbart bord med stel af forkromet stål og todelt top af valnød, den største plade indstillelig. Monteret på hjul. H. 64–97. L. 87.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Ene hjul mangler gummi.

Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK