2314/160
Carl Frydensberg (f. København 1872, d. Svanninge 1944)
Bakket landskab under en blå himmel. Sign. C. F. 1904. Olie på lærred. 32,5×47.
Krakeleringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. april 2023
Vurdering
Hammerslag
21 bud