2012/354
Auguste Louis Mathurin Moreau, efter, 20.-21. årh.
Festende putti. Betegnet A. Moreau. Et par figurer af patineret bronze. H. 20. (2)
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. marts 2020
Vurdering
Hammerslag