2144/701
Ubekendt maler, 20. årh.s begyndelse
Varm sommerdag med unge piger i en park. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 81×101.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag