2049/​7040

Ceremoniel ske, udskåret træ. Ngbandi, D. R. Congo. H. 51.

Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling. Ex. John Tenney, Holland.

Tribal art, 6. december 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag