2432/926
Vilhelm Wohlert (f. 1920, d. 2007)
Jørgen Bo (f. 1919, d. 1999)
“Louisiana”. Pendel af patineret kobber med plastgitter. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 40.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.