2440/​917

Poul Nørreklit

Udtræksbord med stel af forkromet stål med én tillægsplade, top af hvid formica. Udført hos Selectform. 1970'erne. H. 69. L. 160/220. B. 90,5.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?