2447/​184

Ubekendt maler, 19. årh.

Duer siddende ved en fontæne. Usigneret. Olie på træ. 10×16,5.

Minimale krakeleringer. Enkelte minimal afskalninger samt retoucheringer. Rensning anbefales.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

19 bud

1115838 3.400 DKK
909788 (Autobud) 3.200 DKK
1115838 3.200 DKK
909788 (Autobud) 3.000 DKK
1115838 2.900 DKK
909788 (Autobud) 2.800 DKK
1115838 2.700 DKK
909788 (Autobud) 2.600 DKK
1115838 2.500 DKK
909788 2.400 DKK
1084761 2.300 DKK
1115838 2.200 DKK
200737 2.100 DKK
1084761 (Autobud) 2.000 DKK
200737 1.950 DKK
1084761 (Autobud) 1.650 DKK
200737 1.600 DKK
1084761 1.550 DKK
1018610 1.500 DKK