2119/671
Jack Kampmann (f. London 1914, d. 1989)
Fire kompositioner. Tryksign. Jack Kampmann, samt nummerede, 4, 8, 11, 70/300. Litografier. Bladstørrelse 28×38. Uindrammede. (4)
Original stand.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag