2033/138
Fem glaskupler, dekorerede med religiøse scenerier af bemalet voks og tekstil. 19. årh. H. 12–21. (5)
Afskalninger. Bygning knækket. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud