1701/50
Louis XVI armstol og stol af hvidmalet træ med forgyldte skæringer. Ca. 1780. (2)
Restaureret. Nyere bemaling. Forstærkninger.
Ældre malerier og møbler, 2. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
15 bud