2131/774
Børge Ludvig Knudsen (f. København 1911, d. 1994)
“La Guade”, 06. Sign. Knudsen. Olie på plade. 91,5×73.
Afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag