2040/86
Flamsk Aubusson Verdure tapet/ gobelin fragment, broderet med fugle i landskab i baggrunden slot. 18. årh. 204×229.
Reparationer. Hårdt slidt. Beskåret. Defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag