12047/5
Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985)
Autoportrait. Litografi 1960. Usign. Lysmål 32×24. Rammemål 48×39,5.
Litteratur: Mourlot # 282.
Kunst, antikviteter & design, 19. november 2020
Vurdering
Hammerslag