2125/2
Fransk regence spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt dekoreret med kæmninger og bladværk. 18. årh. H. 63. B. 49.
Brugsslitage. Enkelte reparationer på top.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag