2446/​726

Leif Madsen (f. Frederiksberg 1943)

Blå ridderspore. Sign. Leif Madsen 7/7 89. Olie på lærred. 125×100.

God stand.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

13.500 DKK

18 bud

1170396 13.500 DKK
839674 13.000 DKK
1079661 (Autobud) 12.500 DKK
1170396 12.000 DKK
1079661 (Autobud) 11.500 DKK
1170396 11.000 DKK
1079661 10.500 DKK
839674 10.000 DKK
1167065 (Autobud) 9.500 DKK
1170396 9.500 DKK
1167065 9.000 DKK
1170396 (Autobud) 8.500 DKK
1167065 8.000 DKK
1170396 6.500 DKK
839674 (Autobud) 6.000 DKK
1170396 5.500 DKK
839674 3.200 DKK
801260 3.000 DKK