1907/801
Per Arnoldi (f. København 1941)
Barry Lereng Wilmont (f. Manitoba, Canada 1936)
Kompositioner. Sign. Arnoldi, hhv. Barry, EA og '87, 52/150. Litografier i farver. Bladstørrelse 76×56 og lysmål 89×74. (2)
Undersøgt i ramme. Enkelte mindre pletter.
Moderne kunst og design, 12. februar 2019
Vurdering
Hammerslag