1739/627
Leif Sylvester (f. København 1940)
To kompositioner. Sign. Sylvester 92, 155/250 og 37/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 52×65. (2)
Undersøgt i ramme. Fugtpletter.
Moderne kunst og design, 26. september 2017
Vurdering
Hammerslag
32 bud