2426/1119
Et par manchetknapper af 14 kt. hvidguld hver prydet med udskåret lapis lazuli og talrige enkeltslebne diamanter. B. 16 mm. (2)
Æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag