2426/​1119

Et par manchetknapper af 14 kt. hvidguld hver prydet med udskåret lapis lazuli og talrige enkeltslebne diamanter. B. 16 mm. (2)

Æske medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

(Autobud) 3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK