2031/716
Fransk maler, ca. 1900
Landskab ved Brunoy. Usigneret, betegnet på blændrammen. Olie på lærred. 61×50.
Behov for let overfladerensning. Lærred bør strammes op. Mindre krakeleringer. Områder med tynd bemaling.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
70 bud