1831/134
John I. McClymont (f. 1858, d. 1934)
En bondekone driver køerne hjem ved solnedgang. Sign. McClymont 1900. Olie på plade. 36×25.
Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
18 bud