2139/​619

Ejnar R. Kragh (f. Nykøbing F. 1903, d. København 1981)

Badende dreng. Sign. Ejnar R. Kragh. Olie på lærred. 50×40.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

21 bud

(Autobud) 3.200 DKK
3.000 DKK
(Autobud) 2.900 DKK
2.800 DKK
2.700 DKK
(Autobud) 2.600 DKK
2.600 DKK
2.500 DKK
2.400 DKK
2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
(Autobud) 2.000 DKK
1.950 DKK
(Autobud) 1.850 DKK
1.800 DKK
1.450 DKK
(Autobud) 1.400 DKK
1.400 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK