2131/770
Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)
Komposition. Sign. AH. 54. Olie på lærred. 98×89.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag