1438/1622
Thailandsk buddha af forgyldt bronze “stående i betvinge vandende”. Ca. 1900. H. 106 cm.
Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 18. september 2014
Vurdering
Hammerslag
39 bud