1731/726
Jean Miotte (f. Paris 1926, d. Pignans 2016)
Komposition. Sign. Miotte 9/100. Litografi i farver. Lysmål 74×52,5.
Undersøgt i ramme. Syrepletter.
Moderne kunst og design, 1. august 2017
Vurdering
Hammerslag