2439/9042
Lilla/pink nederdel med lynlås og knap lukning, åben slids bagpå og lilla for. Længde ca. 65 cm, taljemål 68 cm. Str. ca. 40.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte tråde er gået løse et sted foran. Vaskemærkat/størrelsesmækat mangler. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
857673 |