2139/972
Svend Wiig Hansen (f. Møgeltønder 1922, d. Helsingør 1997)
John Olsen (f. Roskilde 1938, d. Herringe 2019)
Tre kompositioner. Delvis sign. Litografier i farver. Bladstørrelse 42×32,5–43,5×29. Uindrammede. (3)
Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag