12031/168
Et par italienske armstole af nøddetræ, rygstykke udskåret med spoler og sløjfe. Sæde og ryg med guldt betræk. Ca. 1900. H. 93. (2)
Alm. alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag