1248/​4090

1912. 4/8 øre, vm. II. Postfrisk mærke med variant: stor farveløs plet under 4-tallets tværstreg. [ 40B ] [ ** ]

Frimærker, 2. december 2012

Vur­dering

100 DKK

Hammerslag

260 DKK

14 bud

(Autobud) 260 DKK
250 DKK
230 DKK
(Autobud) 220 DKK
220 DKK
210 DKK
(Autobud) 200 DKK
200 DKK
(Autobud) 165 DKK
160 DKK
155 DKK
(Autobud) 150 DKK
145 DKK
100 DKK