1248/4090
1912. 4/8 øre, vm. II. Postfrisk mærke med variant: stor farveløs plet under 4-tallets tværstreg. [ 40B ] [ ** ]
Frimærker, 2. december 2012
Vurdering
Hammerslag
14 bud