2427/​522

Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)

“GE 6”. Sovesofa af eg, opklappelig ryg med flet. Sæde betrukket med grå uld. Udført hos Getama. H. 73. L. 199. D. 89.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, skjolder og hak. Uld med slitage og defekter.

I Lyngby
Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1056249 8.500 DKK