2116/44
Et par øreklapstole med stel af bejdset bøg, betrukket med lyst alcantara. Justerbare i ryggen. 20. årh. (2)
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag