12115/​169

Emiel Hansen (f. København 1878, d. 1952)

Selvportræt i profil. Usign. Olie på plade. 27,5×24. Indrammet.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag